Strona demonstracyjna
w Katowicach

O Firmie

Historia działalności przychodni ABCD rozpoczęła się w 2002 roku od otwarcia poradni stomatologicznej w Porębie. Leczyliśmy stomatologicznie dorosłych oraz prowadziliśmy stomatologię dziecięcą. Wówczas pacjenci docenili naszą przychodnię, jej dobrą organizację pracy oraz kompetencje naszych lekarzy stomatologów. To przyczyniło się do rozwinięcia naszej działalności medycznej.W 2005 roku powstała kolejna placówka, poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kowalskiej. Od tego czasu funkcjonuje tu nasz gabinet medycyny pracy. Cieszy się on dużym powodzeniem, udzielając świadczeń lekarskich na wysokim poziomie. W tej przychodni lekarze medycyny pracy wykonują między innymi badania kierowców oraz badania do pozwolenia na broń.

 

 

Zachęceni sukcesem rozwijaliśmy naszą działalność poszerzając ją w 2014 roku o usługi lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w poradni P.O.Z. w Katowicach na ul. Kowalskiej. W tej przychodni wykonujemy badania USG we własnym zakresie, odpłatne badania dopplerowskie oraz szereg innych badań laboratoryjnych.

Gabinet Stomatologiczny w Porębie świadczy usługi odpłatne, a także w ramach kontraktu z NFZ. Zapraszamy pacjentów do korzystania z naszych usług stomatologii zachowawczej oraz usług protetycznych. Wykonujemy szereg zabiegów stomatologicznych pod znieczuleniem. Dentysta dziecięcy, z właściwym podejściem skontroluje i zadba o zdrowe zęby małego pacjenta. 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.